İpekyolu Restaurant

Hakkımızda

İpekyolu Restaurant

HAKKIMIZDA

İş yerimiz Kartepe'nin eşsiz doğa ortamından yola çıkıp, şık dekoruyla siz değerli müşterilerimize nezih bir ortamda sevdiklerinizle birlikte yemek yeme imkanı sağlıyor. Toplam 100 m² kapalı alandaki restaurantımız 2 bölüm olup, yan kısmında ayrıca yöresel ürünler bölümü bulunmaktadır. Mevcut 144 oturma kapasitesiyle siz değerli müşterilerimizin önemli toplantılarında ve organizasyonlarında 5 personelimizle hizmet vermekteyiz. Restaurantımız da ayrıca sabah kahvaltıları da verilmektedir. Hijyen ve temizliğe önem veren İpekyolu Restaurant , Şeffaf mutfak ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Kullandığımız malzemelerimizin temizliği, tazeliği ve kalitesi açısından kendimizin yemeyeceği ve sevdiklerimizin yemesini istemediğimiz hiçbir yiyeceği ve içeceği sizlere sunmayacağız.

VİZYONUMUZ

Damak zevkinize uygunluk ve lezzet konusunda ise sizlerin damak lezzetine ve beklentilerinize ulaşmaya çalışacağız. Beğendiklerinizi ve beğenmediklerinizi bizimle paylaşıp daha güzelini bulmamızda sizlerin de katkıları olacaktır.

Hakkımızda